2019 Yılını Geride Bırakırken Neler Yaptık

Şahin Akademi olarak, işimize verdiğimiz değeri sadece kurumsal hizmet verdiğimiz müşterilerimize değil, herkesin faydalanması için web sitemiz üzerinden blog yazılarımızla paylaşıma açtık, istedik ki herkese bir nebze olsun dokuna bilelim.

Güzel de oldu, bu kapsam da bir çok makale yazdık, Deprem bilinçlendirme, yangın eğitimi, yüksekte çalışma, ilk yardım eğitimi ve daha bir çok konuda tatmin edici makaleler yazdık.

Günler hızla ilerliyor ve 2019 yılının son günlerine girmiş bulunmaktayız. 11 ayın nasıl geçtiğini sorguladığımızda inanın biz de anlamadık, gerçekten zaman çok hızlı geçiyor ve geride sadece yaptıklarınız kalıyor. Bizler de yaptıklarımıza baktık, Bursa başta olmak üzere Türkiye’nin dört köşesinde ilk yardım eğitimleri, deprem bilinçlendirme eğitimleri, yüksekte çalışma eğitimleri, yangın eğitimleri verdik.

Deprem Bilinçlendirme Eğitimi

Deprem Bilinçlendirme Eğitimi

Deprem Bilinçlendirme Eğitimi

Deprem Bilinçlendirme Eğitimi

İlk Yardım Eğitimi

İlk Yardım Eğitimi

Yangın Eğitimi ve Yangın Tatbikatı

Yangın Eğitimi ve Yangın Tatbikatı

Her verdiğimiz eğitimde bizler de bilgilerimizi yeniden tazeledik, yeni yeni bilgiler öğrendik. Farklı bakış açıları, farklı durum senaryoları…

Her gittiğimiz yerde, her farklı sektörde kendimizi daha da geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz. Yazımızın konusunda olduğu gibi 2019 yılı her zaman güzelliklerle geçmedi… Yine ülkemizde iş güvenliği eksikliklerinden kaynaklı facialar yaşandı, denetimsizlik yüzünden canlar gitti, iskeleler çöktü, kazalar yaşandı.

Bizler her zaman olumlu bakan tarafta yer olduk. İstiyoruz ki 2019 yılı geride kalırken, hatalarımızdan dersler çıkaralım, yeni öğrendiklerimizle daha da ilerleyelim. Bu bakış açısıyla 2020 yılına girmeye hazırız.

Bu yolculuğumuz da bizlere eşlik eden, hayatına dokunduğumuz ve hayatımıza dokunan herkese teşekkürlerimizi sunarız.

Sizlerle birlikte daha güçlüyüz.

Şahin Akademi olarak, Bursa başta olmak üzere çevre illerimiz ve güzel ülkemizin her köşesine eğitim vermeye devam edeceğiz. Bizleri sosyal medya platformlarından ve web sitemiz üzerinden takip etmeyi unutmayınız.

Sağlıkla, güvenle, huzurla dolu geçecek bir 2020 yılı dileğiyle…

Şahin Akademi Mühendislik ve Eğitim Hizmetleri A.Ş.

Kadir Şahin

Post by Kadir Şahin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir